Takip Edin

Elektrikli Araç

Yeni tasarımlı Tesla Model S prototipi canlı olarak görüntülendi

Yayınlanma tarihi

-

Tesla’nın Palo Alto’daki (Kalifonya, ABD) genel merkezinden çok uzakta olmayan bir yolda, güncellenmiş bir tasarıma sahip bir prototip elektrikli sedan Tesla Model S’in güncellenmiş bir tasarıma sahip bir sonraki versiyonu görüntülendi.

Görülen prototip, daha geniş bir gövde, arka tamponda yeni bir difüzör, gövde kaplamasının çoğunda krom eksikliği, yeni farlar ve muhtemelen güncellenmiş jantlar dahil olmak üzere, Model S üretiminden birkaç farklılığa sahip, ancak bunlar Tesla Arachnid jantlara çok benziyor.

Her halükarda, bu üçüncü şahısların modifikasyonu ile ilgili değildir, çünkü “The Kilowatt” YouTube kanalında yayınlanan videonun görüntüleri, arabada otomobil üreticisinin numaralarına sahip olduğunu gösteriyor.

2018’de Tesla’nın, 2019 yazında çıkması planlanan Model S ve Model X için önemli bir tasarım güncellemesi üzerinde çalıştığına dair raporlar vardı. Ancak daha sonra, tüm kaynaklarını Model 3 üretimini artırmaya odakladığı için şirketin planları değişti. Tesla’nın sonunda Model S’yi ve muhtemelen Model X’i yeniden tasarlama zamanı geldi.