Takip Edin

Mobil

Samsung, Galaxy S21 Ultra için S-Pen bölmeli kılıfını çıkaracak

Yayınlanma tarihi

-

Birçok söylenti ve sızıntıya göre Samsung, bu sene Galaxy Note akıllı telefon ailesinden vazgeçecek. 14 Ocak’ta Galaxy S21 serisinin diğer temsilcileriyle beraber sunulacak olan Galaxy S21 Ultra’nın, tescilli S-Pen kalemi desteğine sahip olacağı artık bir sır değil. Bununla beraber, aksesuar bir akıllı telefonla gelmeyecek ve yeni cihazda Galaxy Note gibi kalemi saklamak için değişik bir bölme olmayacak.

Galaxy S21

S-Pen’e ihtiyaç duyan kullanıcıların kalemi ayrı olarak satın alabilecekleri bildirildi. Şimdi, S-Pen’i takmak için özel bir yere sahip bir kasa da içerecek özel bir kitin parçası olarak satın alınabileceği biliniyordu. Bu tür markalı bir kapağın renderları, WinFuture uzmanları tarafından keşfedildi. Kalemin, akıllı telefonun şarj edebilmesi için kasaya yerleştirileceği varsayılıyor.

Galaxy S21’in kaleminin, Galaxy Tab S7 için benzer bir aksesuara olabildiğince yakın olacağı varsayılıyor. S-Pen’in fiyatının 40 euro olacağı bildirildi. 14 Ocak’ta yapılması planlanan Galaxy Unpacked etkinliği sırasında daha fazla ayrıntı sunulacak.