Takip Edin

Mobil

Samsung Galaxy S21, S21 + ve S21 Ultra resmi tanıtım videosu ortaya sızdırıldı

Yayınlanma tarihi

-

Yakın zamanda Samsung tarafından piyasaya sürülecek Galaxy S21 ailesiyle ilgili pek çok sızıntı gördük ve bugün sızıntılardan en net olanı ortaya çıktı. Doğrudan Samsung’un pazarlama departmanından geldiği iddia edilen üç kısa tanıtım videosu yayınlandı.

Galaxy S21

Bunlar Galaxy S21 , S21 + ve S21 Ultra’nın tasarımlarının beraberinde S21 ve S21+’ın üç arka kamera (periskop yakınlaştırma yok) ve düz ekranlarla yetineceği gerçeğini doğrularken, S21 Ultra kavisli bir ekrana sahip ve bir periskop dahil dört çıtçıt. Diğer bir fark ise S21 ve S21+’ın plastik arka kısımları varken Ultra’nın cam olması.

Kamera kurulumunun benzersiz tasarımı ön ve merkezde sergileniyor. Samsung’un bunu olduğu gibi çerçeveye taşıma kararıyla ilgilendik, beklemek ve toplumun nasıl tepki vereceğini görmek zorundayız. Kameraların kendilerine gelince, S21 ve S21 + ‘nın 12 MP geniş, 12 MP ultra geniş ve 64 MP telefotoya sahip olmasını beklerken, S21 Ultra 108 MP genişliğe, 12 MP ultra genişliğe ve 10 MP 3x tele sahip olacaktır. Ve 10 MP 10x periskop yakınlaştırma. Ultra’da lazer otofokusu da var.

S21 ve S21 +, burada gördüğünüz gibi çerçeve ve kamera adası altın / bronz olan çift tonlu bir boyama işi olan Phantom Violet renkte gösteriliyor. Bu arada, S21 Ultra’nın selefi gibi yalnızca gri ve siyah renkte piyasaya sürüleceği söylendiğinden, esnemeye değer siyah versiyona bakıyoruz.