Takip Edin

Oyun

Rockstar Games GTA VI için resmi açıklamada bulundu

Yayınlanma tarihi

-

Rockstar Games’ten Tarek Hamad ve Scott Butchard, verdiği bir röportajda Grand Theft Auto’nun tek oyunculu içeriğinin kaldırılmayacağını doğruladı. Aslında, sadece tek oyunculu içerik kaldırılmıyor, aynı zamanda GTA Online’ın ileriye dönük daha çok büyük bir parçası olacak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi, bu ay eklenen yeni Cayo Perico soygunu bütünüyle kendi başınıza oynanabilir. Yukarıda belirtilen geliştiricilere göre Rockstar Games, ileride GTA Online ile bunun daha fazlasını yapmak istiyor.

Butchard, “Bunu çevrimiçi ile görebileceğinizi düşünüyorum. İleride oradaki tek oyunculu ögeden daha fazlasını entegre edeceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Bunula beraber Butchard’a Rockstar Games’in franchise dahilinde tek oyunculu hikayeler anlatmaya devam edip etmeyeceği soruldu. Buna yanıt olarak Butchard, “kesinlikle” yanıtını verdi.

Şimdi, şüpheci bunun GTA Online ve tek oyunculu GTA deneyiminin ileriye dönük olarak birleştirilip bulanıklaştırılacağına dair daha fazla kanıt olduğunu söyleyebilir. Ancak bu noktada, Rockstar Games’in her ikisini de tek oyunculu hale getirmeye sürmesi daha olası görünüyor. Kampanyayı ve çevrimiçi ögeyi seçin ve bunları ayrı tutun. Gerçekte olacak gibi görünen şey, GTA Online’ın sadece dizinin tek oyunculu kampanyalarıyla ilgilenen pek çok hayrana hitap edecek şekilde genişletilip ince ayarlanması.