Takip Edin

Mobil

OnePlus 7 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Yayınlanma tarihi

-

Çinli teknoloji devi OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonları OnePlus 7, OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 Pro 5G modellerini tanıtım tarihi sosyal medyada sızdı.

OnePlus, yeni amiral gemisi telefonları OnePlus 7, OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 Pro 5G modellerinin tanıtım tarihi Twitter üzerinden, IshanAgarwal24 adlı kullanıcı tarafından sızdırıldı. Sızıntıya göre bu cihazların tanıtım etkinliği 14 Mayıs günü düzenlenecek.

OnePlus daha önce çıkardığı modellerde de üstün teknik özelliklere rağmen rakiplerine göre uygun fiyatlarda olmasıyla oldukça fazla tercih edilen akıllı telefon firması. Bu sene de çıkaracağı OnePlus 7 serisiyle iyi gidişi devam ettirmekte kararlı olarak görülüyor. Teknik özellik bakımında, yeni serisinde Qualcomm Snapdargon 855 işlemcisini tercih edeceğini biliyoruz. Ayrıca One Plus 7 Pro modellerinde 8GB RAM ve 256GB RAM kullanacağı da bilinen özellikler arasında. İsminden anlaşılacağı gibi OnePlus 7 Pro 5G modeliyle 5G destekli akıllı telefon çıkaracak OnePlus, bu nokta da rakiplerinden geri kalmayacak.