Takip Edin

Bilgisayar

Monster Notebook, coronavirüs sebebiyle mağazalarını kapatıyor

Yayınlanma tarihi

-

Türkiye merkezli ünlü bilgisayar markası Monster Notebook, coronavirüs salgını nedeniyle mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldı.

Monster

Bugün yapılan açıklamaya göre, Monster Notebook’a ait hem yurt içinde hem de yurtdışında bulunan tüm mağazalar ve teknik servisler 20 Mart tarihinden itibaren geçici süreyle durdurulacağı belirtildi.

Şirketin kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz ise,” Coronavirüs salgınının Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilmesi ve maalesef vakaların ülkemizde de ortaya çıkması sebebiyle virüsün yayılımını sınırlandırmak için alınan aksiyonlar daha da önem kazanmıştır.

Monster Notebook olarak biz de toplum sağlığına duyarlı ve sorumluluk sahibi bir şirket olmanın gereğini yerine getiriyor, virüsün yayılımını minimuma indirmek için Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm mağazalarımızı ve teknik servislerimizi 20 Mart – 31 Mart tarihleri arasında kapatıyoruz.

Bu süre içinde Monster Notebook web sitesi başta olmak üzere internet üzerindeki tüm satış kanallarımız aracılığı ile hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Teknik servislerimiz de 0850 255 1111 numaralı hattan oluşturulan tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmeye devam edecek. Bu geçici süre içinde kullanıcılarımız ürünleri her zaman olduğu gibi ücretsiz kargo ile gönderebilir ve teslim alabilir.” açıklamalarında bulundu.