Takip Edin

Mobil

Energizer, 18.000 mAh bataryalı telefonu tanıtacak

Yayınlanma tarihi

-

Pil markası olarak tanıdığımız Energizer, MWC 2019’da yeni akıllı telefonu Power Max P18K Pop modelini tanıtacak. 18.000 mAh bataryasıyla dikkat çeken telefonun teknik özellikleri belli oldu.

Tasarım olarak tamamen çerçevesiz bir ekran bulunacak telefonda, ön kamera ise ekranın üstünden çıkan gizli bir yapıda bulunuyor.

Cihazın ekranında, 6,2inç boyutunda FullHD+ çözünürlüğüne sahip panel bulunacak. İşlemci olarak MediaTek Hello P70 modelinden gücünü alan Power Max Pop’ta 6GB RAM ve 128GB dahili depolama bulunacak. Ön bölümünde çift lensli, arka bölümündeyse üç lensli kamera yapısına sahip cihazda, ekrana entegre parmak izi okuyucu bulunacak. Cihazın en dikkat çeken bölümü bataryasına gelirsek, Power Max Pop, 18.000mAh batarya sahip olacak. 50 gün boyunca bekleme süresi bulunan batarya, 4 gün boyunca müzik dinleme ve 2 gün boyunca video oynatma yeteneğine sahip olacak.

25 Şubat’ta Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2019‘da tanıtılacak Energizer Power Max P18K Pop, Haziran ayında satışa sunulacak.