Takip Edin

Oyun

eFootball PES 2021 Lite bugün ücretsiz olarak yayınlandı

Yayınlanma tarihi

-

Konami, eFootball PES 2021 Lite olarak bilinen eFootball PES 2021’in ücretsiz bir versiyonunun bugün konsol ve PC’de piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Oyunda eFoorball 2021 oyunun daha düşük içerikli bir versiyonu ücretsiz olarak sunuluyor.

Pes 2021 Lite

Lite sürümü, kendi hayalinizdeki oyuncu takımını oluşturmak için oyuncuları ve menajerleri toplamanıza olanak tanıyan MyClub moduna sınırsız erişim sunar, daha sonra turnuvaları kazanmak ve güçlendirilmiş statü ile İkonik An ve Öne Çıkan oyuncularla sözleşme imzalamak için zorlu bir kadroya dönüşebilirsiniz. .

Pakete ayrıca, gerçek dünyadaki ünlü maçlardan ve rekabetlerden ilham alan çeşitli etkinlikleri oynadığınızı ve bu Aralık ayında eFootball Open’da oynayabileceğinizi gören rekabetçi bir PvP modu olan Matchday modu da dahildir. Barselona, ​​Bayern Munchen, Juventus, Manchester United ve Arsenal dahil olmak üzere seçilebilecek beş kulübe sahip bilgisayar kontrollü bir kadroya karşı oynamanıza izin veren standart yerel maç ve eğitim modları da mevcut.

Düzenleme modu, herhangi bir oyuncuyu uygun gördüğünüz şekilde özelleştirmenize ve diğer kullanıcıların tasarımlarını içe aktarmanıza izin vermek için dahil edilmiştir ve ABD dışındaki tüm bölgelerde eFootball Puan Programını tam olarak destekler ve çeşitli oyun içi öğeler için kullanılabilir ve ikramiye. Ve beklediğiniz gibi, myClub verileri daha sonra yükseltmeye karar verirseniz eFootball PES 2021’in tam sürümüne aktarılabilir .

Aşağıdaki fragmana göz atın. eFootball PES 2021 Lite artık Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de mevcut ve Xbox Series X | S ve PlayStation 5’te geriye dönük uyumluluk ile oynanabilir.