Takip Edin

Mobil

2019 model iPhone görselleri sızdırıldı

Yayınlanma tarihi

-

Apple’ın, Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modeli oldukça merak ediliyor. Gelen bilgilere göre hazırlanan iPhone XI konsepti, cihazın görüntüsü hakkında derin bilgiler veriyor.

2019’un ilk günlerinde @OnLeaks tarafından ortaya çıkartılan ilk iPhone XI protopinin ardından farklı bir tasarımla yeni iPhone modeline ait olduğu iddia edilen prototipin görselleri sızdırıldı. Özellikle kamera tarafında büyük yeniliğe şahit olacağımız bu cihazda, üç lensli bir arka kamera görüyoruz. Ortadaki lensi çevreleyen ring flaş dikkat çekerken, cihaz kameranın ortada konumlandırıldığı ilk iPhone modeli olacak.

Cihazın ön bölümündeyse, çerçevelerin iyice azaldığı görülen iPhone XI prototipinde halen kullanıcıların pek sevemediği çentikli yapı yer alacak. Ayrıca, Apple’ın bu cihazla beraber lightning girişini kullanmaya son verip, USB-C girişini kullanılması bekleniyor.

Tabi ki bu sızıntılar tarafından gelen bilgilerin tamamen doğru olduğunu söyleyemeyiz. Fakat gelen bu görseller ve bilgiler, Eylül ayında tanıtılacak telefon hakkında bize bazı ipuçlarını veriyor.